Witamy na Uniwersytecie Opolskimobraz - zapros_filozofia.jpgobraz - zapros_rom2.jpgobraz - zapros_rom.jpg


Uniwersytet Opolski to największa opolska uczelnia wyższa z najdłuższą tradycją. Mamy najszerszą ofertę edukacyjną w regionie. Kształcimy na kilkudziesięciu kierunkach i specjalizacjach.

Nasza praca ma służyć nie tylko odkryciom naukowym i kształceniu naszych studentów. Chcemy być także pożyteczni dla regionu, dzieląc się naszymi zasobami z jego mieszkańcami.

Stworzyliśmy program Zaproś Wykładowcę, żeby popularyzować nasze odkrycia wśród uczniów szkół ponadpodstawowych. Chcemy dać nauczycielom możliwość skorzystania z naszej wiedzy i umiejętności, żeby mogli urozmaicić i wzbogacić swoje programy.

Zapraszamy do przeglądania strony, która ma pomóc w nawiązaniu kontaktu z Uniwersytetem Opolskim.

Klikając odpowiednie pozycje w menu po lewej przeniesiemy się do opisu programu "Zaproś Wykładowcę", przeglądniemy tematy wykładów, które proponują nasi naukowcy.

Młodzi ludzie czasem wolą słuchać swoich starszych kolegów, dlatego przygotowaliśmy także możliwość dotarcia do naszych studenckich kół naukowych.

Przedstawiamy także proste zasady działania tego programu. Jeżeli nauczyciele są zainteresowani inną formą współpracy - możemy wspólnie ją wypracować: więcej.

Serwis jest wciąż rozwijany i lista propozycji i wykładowców będzie się wydłużać, dlatego prosimy wracać tutaj.

Zapraszamy!


Joanna Mentel
Pełnomocnik Rektora d/s Promocji
Uniwersytet Opolski Pl. Kopernika 11, pok. 106 (Collegium Maius)
mentel@uni.opole.pl
tel. 77/ 541 59 96


dol